Kartvizit modelleri ve fiyatları ;Kartvizitler ve çeşitleri, kartvizit basımı ,modelleri, kartvizit için neleri değiştiriyor.

Kartvizit,  bireylerin veya kurumların, profil bilgilerinin yer aldığı, iletişim adresi, telefon numaraları , internet adresi, mail ve özelliklerinin yazılı olarak , basılı olduğu kağıttır.

Evet ! Kartvizit kağıttır.Genel olarak, kartvizit, 350 gr. kağıtlara basılmaktadır.Fakat kartvizit, bir çok modelde üretilmektedir.Kartvizit çeşitleri , sıklıkla herkesin üretim yaptığı modellerdir.Bunlarında sayısı 15 ve özel üretimlerdir.

kartvizit basımı ve fiyatları

Kartvizit basımı, 10 dakka içerisinde gerçekleştirilebilir, fakat bir çok özellikten yararlanamaz.Dijital ortamda basılan kartvizitler, yalnızca kağıt gramajı  seçenekleri ve mat , parlak seçenekleri dışında diğer özelliklere sahip olamazsınız.

Ofset baskı olan, kartvizitler, genel olarak 100 adet ile 500 adet arasında basılmaktadır.1000 adet , ofset baskı ile basıldığı zaman, kesinlikle gereksiz yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalırsınız.

Eğer kartvizit basımı, hemen olsun istiyorsanız, 100 adet offset bastırın ve o sırada 1000 veya 2000 adet matbaa kartvizit basımı ile 1 hafta gibi kısa bür sürede istediğiniz özelliklere sahip kartvizit sahibi olun.Hatta daha ucuza ! İnanılmaz demi.Beklemek,  sabırlı olmak herzaman işe yarıyor.