SEO Hizmeti almadan önce linkBOXglobal websitesini ziyaret etmelisiniz.Kaliteli ve kaliteli SEO hizmeti yapmakadırlar.

Kutu Harf

Kutu Harf  Nasıl Yapılır ?

Kutu harf imalatı yapabilmek için, pleksi,aluminyum,dekota,aluminyum kompozit gibi ürünleri bilmeniz gerekir.Kutu harf yapabilmek için öncelikle elimizde , kutu harf imalatı yapabilecek kadar kutu harf imalat malzemeleri gerekmektedir.

Kutu harf bir çok modelde üretilmektedir fakat en popüler 5 belki 6 modeli vardır ; Bunları merak etmyormusunuz.! Hadi ozaman, şimdi kutu harf çeşitlerini inceleyelim.

Kutu Harf  Tabela

Kutu harf tabela yaptırmayı planlıyorsunuz.Daha şık görünüyor değilmi ? ve zengin , fakat kutu harf tabela yaptırdıktan sonra başınıza neler gelebilir, hiç düşündünüz mü ? Kutu harf tabela içerisinde kullanılan led aydınlatma sistemleri, kalitesiz ve ucuz ürünler tarafından sağlanırsa, dış etkenlerden dolayı, hızlı bir şekilde bozulacak ve tabelanızda bişeyler ters gidecektirç

Kutu harf tabela yaptırmadan önce bilinmesi gereken çok önemli 2 detay bulunmaktadır;Bunları 2 seçenekte yazacağım.

  • Yukarıda da belirttiğim gibi led aydınlatma sistemleri, eğer kullandığınız led’ler piyasa’da kullanılan korunmasız ve kalitesiz ledler ise, bi kaç yağmur’da tabelanızın akşam eve giderken, ışığını yakmanıza gerek kalmayacaktır.
  • Diğer kutu harf tabela detayı, pleksi kutu harf tabela yaparken , yan duvarların dekota dönülmesi , bu oldukça yanlış bir davranıştır.Bu 2 noktaya dikkat edilmelidir.

Krom Harf

Krom harf, aluminyum malzemeden üretilmektedir.Kutu harf üretimi yaparken en çok zorlanacağınız modellerdendir, krom harf, aluminyumun bükülmesi ,kaynatılması ve işçiliği yorucudur.Krom harf en uzun ömürlü tabela modelleri arasındadır.Krom harf ışıklandırmalarını, arkadan , yada tabela etrafından projeksion yardımı ile aydınlatabilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf, pleksi glass malzemenin, cnc router yardımı ile oyularak, yan duvarlarının 5cm ile 7cm arasında veya daha özel ölçüler olabilir, üretimde sıkıntı çıkartmayacak ve malzeme’nin yeterli olduğu durumlarda değişiklik gösterebilir.Şerit halinde kesilen pleksi glass malzemeler, cnc router ‘da oyulan harflerin kenarlarına duvar olarak yapıştırılır.

Tabela yüzeyine yerleştirilen 3mm veya 5mm dekota üzerine yerleştirilen sıralı ledlerin üzerine , hazırlanan kutu harf yerleştirilir ve tabela yüzeyine harfler tek tek monte edilir.

Gold Paslanmaz Kutu Harf

Gold paslanmaz kutu harf, yada sarı paslanmaz kutu harf olarakt bilinebilir.Kuyumcu’ların en çok tercih ettiği paslanmaz harf modelidir.Genellikle gold fakat normal paslanmaz kutu harf kullanan kuyumcularda var.

Gold paslanmaz firmanızı hem zengin gösterecek, hemde arkasından yerleştirilen led aydınlatma sistemi ile gece bile müşterilerinizin dikkatini çekebileceksiniz.İzmir tabela , kutu harf imalatı konusunda, makineleşmemiş ve hala el işçiliği ile kutu harf imalatı yapılmaktadır.

Fileli Paslanmaz Kutu Harf

Fileli paslanmaz krom harf, sokağa veya cadde’ye çıktığımız da karşımıza yüzlerce tabela örnekleri çıkmaktadır.Fakat gece olduğunda yalnızca, ışıldayanlar kalır.Fileli paslanmaz krom harf, yan duvarların aluminyum ve ön yüzey pleksi glass malzemeden ve içeriden led aydınlatma sistemi ile, ön yüzey’den ışık geçirgenliği ile, (pleksi glass ışık geçirir.) tabelanız gece bile dikkat çekecektir.

Kutu Harf Fiyatları

Kutu harf fiyatları hesaplanırken cm olarak hesaplanmaktadır.Nasıl mı ? Örnek olarak ; Ben müşteriyim ve kutu harf yaptırmak istiyorum, ölçülerim elimde ve alanım 200 cm x 100 cm , kutu harflerin yükseklikleri cm olarak hesaplanır.

KUTU HARF’i bir tabela olarak düşünelim. K harfi’nin yüksekliği 50 cm olarak varsayalım.Bu 50 cm , hangi kutu harf olarak üretilecekse ona göre cm fiyatı vardır.Son dolar yükselmeden önce fiyatlar ;

fiyatlar cm cinsinden ;

Pleksi kutu harf:  5 TL

Paslanmaz krom harf : 6 TL

Gold Paslanmaz krom harf : 7 TL

Fileli Paslanmaz krom harf : 7 TL

mkreklam

Hemen Ara
Konum