Araç Tasarım ve UYGULAMA

Araçlarınız bilgisayar ortamında grafik proğramları ile, tasarlanır , ve tasarım aşamasında, istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

bmw chrome araç kaplama

Chrome Araç Kaplama

metalik araç kaplama

Metalik Araç Kaplama

porshe mat araç folyo kaplama

Mat Araç Kaplama

kamuflaj arac kaplama

Kamuflaj Araç Kaplama

range rover satin kaplama

Satin Araç Kaplama

kurumsal araç kaplama edyapı

Kurumsal Araç Kaplama

araç tasarlama proğramı

Araç Folyo Uygulama

Bilgisayar ortamında hazırlanan , grafikler, profesyonel ustalar tarafından , aracınız uygulama aşamasına gelecektir.

Araçlarınız, hassaslıkla pürüzsüz bir şekilde , boyadan farksız ve istediğiniz görüntüye ulaşabileceksiniz.

Araçlarınız kaplanmadan önce, uygulanacak folyoyu detaylı inceleyebilir, renk değişikliğini uygulamadan önce karar verebilirsiniz.

Araç Tasarım

ARaçlarınızın tamamı, Corel ve Ps gibi, grafik proğramları ile detaylı şekilde giydirilerek, arabanızın son halini daha yaptırmadan görebileceksiniz.

Değiştirmek yada eklemek istediğiniz, durumlarda, direk aracınız, tasarım aşamasında değişiklikler yapabilir ve vazgeçebilirsiniz.

Lux Araçlar , Cinema4d yardımı ile 3 Boyutlu Render’lar ile aracınızın son haline , tasarım aşamasında karar verebilirsiniz.

araç folyo kaplama uygulaması
arac_giydirme

 Araç Kaplama Hakkında;

Araç Kaplama, bireylerin , kendi araçlarını folyo yardımı ile, arabalarını boyamadan kaplamasıdır.Folyo dijital baskı ürünüdür.Ve hayatımızın her alanında yer almaktadır.

Bireyler , arabalarının rengini değiştirebilir ve profesyonel olarak tekrar , tekrar değiştirebilmektedir.Araç kaplama, arabanızın tüm görüntüsünü değiştirecektir.

Araç kaplama, yaptırmadan önce önemli noktalar, kaplamayı yapacak usta’nın profesyonelliği ve kullanılacak folyo ve kaplama teknikleridir.

Profesyonel ustalar, en lux arabaları dahi,  kolayca kaplayabilmektedir.Araç kaplama yapmadan önce ücretsiz olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Araç Kaplama

Kurumsal firmalar, araçlarını kendi kampanya ve sloganları ile kaplamaktadır.Bu reklamcılık var olduğu günden beri hayatımızdadır.Araba kaplama modifiye sektörü ile hız kazanmıştır.

Oto kaplama, araç folyo kaplama gibi aratırsanız bir çok araç kaplama çalışmasına ulaşabilirsiniz.

İzmir araç kaplama , oldukça kendini geliştirmiş ustalar bulundurmaktadır.İzmir araç kaplama işlemlerinizi, bir çok araç kaplama firmasından profesyonel olarak destek alabilirsiniz.

kurumsal araç kaplama edyapı

Whatsapp İletişim

Whatsapp Üzerinden 0544 770 42 33 Numaralı Telefon’dan İletişime Geçebilirsiniz.

nano-boya-koruma
araç-giyd

Araç Kaplama Fiyatları

Araba Kaplama veya oto kaplama hiçte kolay bir işlem değildir.Araç folyo kaplama ve araç folyo giydirme işlemleri için 2.000 ile 5.000 arasında dahada büyük operasyonlar için daha fazla miktarlar gerekmektedir.Araba kaplama, çok hassas bir konudur.

Araç folyo kaplama yapmadan önce araba iyi analiz edilmelidir.Aracınızın markasını tam olarak bize söyler ve istediğiniz araç kaplama hakkında bilgiye sahipseniz, daha hızlı fiyatlar alabilirsiniz.

arac-kaplama-4